„ART WAVE“ – vasaros atostogų kolekcija

Vasara – tai galerija po atviru dangumi. Tave įkvepia atsipalaidavę kurortai ir judrios miesto gatvės. Kad ir kur būtum, tu tampi įspūdžių kolekcioniere ir įkūniji juos savyje. Taip vasaros įspūdžiai keliauja laiku ir erdve. Kūrėja Kristina Kruopienytė netikėtai perteikia kurorto nuotaiką urbanistinėse erdvėse. Jis atspindi norą apsirengti ir gyventi atostogose tarsi siurrealistiniame sapne.

Marškinių tipo suknelė su patogiomis šoninėmis kišenėmis, atsegama priekyje užtrauktuku. Ypač lengva,švelni ir elastinga medžiaga nevaržo judesių,gerai sugeria ir išgarina drėgmę.

Maudimosi kostiumėlis iš nevaržančios judesių, elastingos medžiagos padengtos nuo UV apsaugančia apdaila puikiai dėvisi ir išlaiko formą. Reguliuojamos petnešėlės. Išskirtinumo suteikia ypatinga grafika.

Suknelė iš ypač lengvos, švelnios ir elastingos medžiagos, kuri nevaržo judesių, gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Tinklelis vieno peties srityje suteikia išskirtinumo.

„Kiekvienos kolekcijos gimimas prasideda nuo asociacijos. Šiuo atveju kolekciją inspiravo atsiminimai iš tobulų praeities atostogų Cadaques miestelyje. Stačių uolų nuo likusio pasaulio atskirtoje pakrantėje įkvėpimo sėmėsi daug menininkų“, -
dizainerė K. Kruopienytė.

ART WAVE

Drąsiau – ženk į vasaros sapną su nauja AUDIMO ir dizainerės Kristinos Kruopienytės kolekcija

KOLEKCIJA