Rio 2016

Olimpinė kolekcija

Koncepcija

Būdama olimpinių žaidynių Rio 2016 dalyve, Lietuva pasižada gerbti olimpinio judėjimo vertybes: pagarbą, vienybę ir meistriškumą. Vadovaujantis šiomis vertybėmis, su didžiausiu atsidavimu buvo kuriama ir apranga Lietuvos olimpinei rinktinei.

RIO 2016 kolekcija – tai Lietuvos žmonių ir gamtos unikalumo atspindys.

„LTeam“ – nacionalinis Lietuvos sportininkų ženklas, reprezentuojantis Lietuvos sportą visame pasaulyje. Jis apjungia visų sporto šakų rinktines, atstovausiančias Lietuvai įvairiuose čempionatuose ir olimpinėse žaidynėse.

„LTeam“ ženklo tikslas yra sukaupti stipriausių šalies sportininkų pasiekimų energiją ir emocijas bei perduoti jas ateities kartoms. O „LTeam“ ženklo simbolyje – ąžuolo lape – užkoduota energija, olimpinis pasišventimas ir ryžtas, kurių vedini sportininkai dovanoja visai Lietuvai istorines garbės akimirkas. „LTeam“ apjungia visus šalies sportininkus ir juos palaikančius tautiečius. Tai iš kartos į kartą keliaujantis vienybės ženklas, kuris kaupia savyje pergalių energiją, veržlumo dvasią ir nepamatuojamas emocijas!

Mūsų stiprybė - vienybė!

Tree image
Tree image
Tree image
Tree image

Tvirtybė - Galybė - Ištvermė - Pergalė - Jėga - Orumas

Sebastian

Sebastien Bouffay – iš Prancūzijos kilęs kūrybos vadovas. Jis specializuojasi į sportinės aprangos bei įrangos kūrimą.
Sužavėtas verslo pasaulio subtilybių, neužilgo po Mados Dizaino studijų Prancūzų Nacionalinėje Dekoratyvių Menų Mokykloje baigimo, Bouffay įkūrė savo kompaniją. Pradėjęs dirbti laisvai samdomu techninio sporto dizaineriu, jis bendradarbiavo su daugeliu tarptautinių prekės ženklų kaip meno vadovas, kol galiausiai tapo kūrybos vadovu net keliose iš jų.
Jis padarė didelę įtaką tokių prekinių ženklų kaip Burton, Nike, Millet ir Jack Wolfskin dizaino strategijoms. Negana to, Bouffay transformavo Europos ir Azijos prekės ženklų identitetus bei jų dizaino koncepcijas, taip pat sukūrė pirmąją Green Shape kolekciją Vaude prekiniam ženklui. Kurdamas korėjietiškus prekės ženklus, jis atvėrė naujus rinkos segmentus.
Šiandien, Bouffay gali pasigirti savo dizaino agentūra The No Door Project (lt. Projektas Be Durų), teikiančia kūrybinės krypties įmonės strategijoje, dizaine bei komunikacijoje paslaugas.”

Įkvėpimas / Unikali Lietuvos gamta

Nature photos

Miškai - Ežerai - Ąžuolai - Kopos

Spalvų harmonija

Design element

Dizaino elementas

Raštas

Nuo idėjos iki produkto

Technologiniai sprendimai

Breathability solutions

Drėgmės išgarinimo sprendimai

Fabric with lyocell

Medžiaga su lajoceliu

Ultrasonic seam gluing technology

Ultrasonic siūlių klijavimo technologija

Kolekcija

Įsigyti dabar

LTeam RIO2016 žaidynių atidarymo apranga

collection photo

LTeam RIO2016 žaidynių reprezentacinė apranga

collection photo

LTeam RIO2016 apdovanojimų ceremonijos apranga

LTeam RIO Olimpinė kolekcija žurnalo IKONA puslapiuose

Ikona picture 1
Ikona picture 2
Ikona picture 3
Ikona picture 4
Ikona picture 5
Ikona picture 6

Lietuvos olimpiečiai su „Audimo“ kurtais drabužiais – nuo 2000 metų

Apie mus kalba

Įsigyti dabar

„Noriu pagirti naująją sportininkų aprangą ir dėl dekoro – piešinys puikiai išdėstytas pagal atletams būdingus kūnus, o papildoma ornamentika tinkamai subalansuota ir padės išsiskirti.“, - mados istorikas Aleksandras Vasiljevas.
zmones.lt

„Juk mūsų mėlyna yra tamsi, tai net ne spalva, kaip balta, juoda ar pilka, tik fonas. Kaip paveikslą išryškina didelis rėmelis, kaip brangų papuošalą išryškina didelė jo dėžutė. Ji pasirinkta tam, kad dar labiau išryškintų svarbiausią spalvą, žalią. Tikslas buvo padaryti žalią spalvą dar ryškesne ir matomesne.“, - RIO 2016 kolekciją kūręs dizaineris Sebastienas Bouffay.
15min

„Kai kuri olimpinę aprangą, funkcionalumas svarbu, tačiau būtina atsižvelgti į šalį, kurią ji turi reklamuoti.“, - dizaineris Sebastienas Bouffay.
Lietuvos rytas

„Praleidau ne vieną valandą analizuodamas šią kolekciją ir neradau prie ko prikibti. Yra daug specifinių dalykų. Pirmiausia tai sporto apranga, ji turi būti patogi, tikti įvairaus sudėjimo sportininkams. Yra daugybė subtilybių, kurias išmano tik dizaineriai.“, - Egidijus Sidaras, mados namų „Cantas“ dizaineris.
Lietuvos rytas