Kolekcija
Vyras ant laiptų

KOLEKCIJA VYRAMS

Lekiančios gatvių šviesos, asfalto dulkių kvapas po lietaus, duslus miesto ūžesys – visa tai tapo inspiracija paskutinei a.a. Egidijaus Sidaro, lietuvių drabužių dizainerio ir kostiumų dailininko, kolekcijai. Naujoji kolekcija palytėta miesto šviesų ir greičio, kuriuo pulsuoja šiuolaikinio vyro kasdiena. Jis aktyvus, nenuilstantis, visur spėjantis.

Kolekcijoje persipina sodrūs rudeniniai atspalviai ir nenuspėjamos formos.  Kurdamas dizaineris atidavė duoklę rudenį karaliaujančiai raudonai, burgundiško vyno spalvai bei trumpintų kelnių siluetui. Dygsniuotos dvipusės striukės – nepamainomas kompanionas vėjuotomis dienomis. Egidijus Sidaras kūrė tiems, kurie jaučia miesto pulsą ir gyvena jo ritmu.

LONDON – BERLIN – AMSTERDAM

kolekcija

„MIESTO PULSE“ juntamas a.a. Egidijaus Sidaro talentas kurti kostiumus. Kiekviena siūlė, kiekvienas dygsnis nugula išgaudamas prabanga alsuojančią formą. Šiuo metu populiarumo viršūnėje esančiomis tamprėmis a.a. dizaineris E.Sidaras buvo nusprendęs aprengti vyrus. Jis mums įrodė, jog laisvalaikio drabužiai gali turėti ir sodrų prabangos atskonį. Prailginto silueto natūralių pūkų striukė – bomberis taps jūsų aprangos akcentu ir lydės kiekvieną dieną.

Dvylikos modelių kolekcija kurta vyrams, tačiau mažesni dydžiai puikiai tiks ir moterims.

„Globalizacijos bei urbanizacijos kryptis palaipsniui užkariauja pasaulį. Jos daro stiprią įtaką ir dizaineriams, kuriantiems aprangą. Egidijui ta tema taip pat buvo artima. Juk ji kalba apie judėjimą, įvairovę, pasikartojantį megapolio ritmą. Tiksliau tariant „miesto pulsą“, pasireiškiantį mūsų darbo ar laisvalaikio aplinkoje. Egidijų inspiravo vakarinis miesto gyvenimas. Spalvų ir grafikų motyvai fiksuoja nakties gatvių ar miesto pastatų šviesas. Kur viskas tarsi per rūką, šešėlius ar greitai švilpiančio automobilio langą. “ – Raimonda Vizbarienė, kolekcijų kūrimo ir vystymo skyriaus vadovė.

kolekcija

„Ne veltui sakoma, kad kūrėjas gyvas savo darbuose. Gera žinoti, kad spėjome Egidijaus sumanymus įprasminti šioje kolaboracijoje, kad rezultatas pasieks žmones. Jis išties buvo ypatingas kūrėjas ir žmogus.“ – Aurelija ir Aistė, produkto vadybininkės.

MADRID – REYKJAVIK – SARAJEVO

kolekcija

STOCKHOLM – PARIS – DUBLIN – OSLO – HELSINKI

KOLEKCIJA